V košíku nemáte žádné položky

Cestovní zavazadla

Filtry
na stránku
Zámek na klíček Benzi Travel lock s certifikaci TSA Accepted. Doplněk na pohodlné cestování s bezpečně uloženými věcmi. Součástí je 2x klíček.
139 Kč vč. DPH
Visací zámek Benzi Travel lock s certifikaci TSA Accepted. Doplněk na pohodlné cestování s bezpečně uloženými věcmi. Zámek se uzavírá na číselný kód.
166 Kč vč. DPH
260 Kč vč. DPH
Visací zámek Hama 105313. Doplněk na pohodlné cestování s bezpečně uloženými věcmi. Zámek se uzavírá na klíček. V balení jsou 2ks zámků a každý zámek má 2ks klíčků.
199 Kč vč. DPH
139 Kč vč. DPH
139 Kč vč. DPH
85 Kč vč. DPH
Prostorná dámská plážová taška Renato Lucci. Uvnitř kabelky kapsa na zip, součástí tašky je i malá etue se zipem na mobil nebo doklady, kterou lze odendat.
430 Kč vč. DPH
Bezpečtnostní popruh pro cestovní kufr s extra širokou přezkou pro všechny velikosti kufrů
149 Kč vč. DPH
ezpečtnostní popruh pro cestovní kufr s extra širokou přezkou pro všechny velikosti kufrů
145 Kč vč. DPH
Tento cestovní popruh je ideálním řešením pro rozlišení a zabezpečení Vašeho zavazadla. Popruh je zabezpečen proti otevření kódovým zámkem. Popruh má extra silnou přezku a je použitelný pro všechny velikosti kufrů. šířka: 5 cm délka: 190 cm Balení obsahuje popruh v modré barvě s šedými proužky.
240 Kč vč. DPH
230 Kč vč. DPH
Visací zámek Rock. Doplněk na pohodlné cestování s bezpečně uloženými věcmi. Zámek se uzavírá na klíček. V balení jsou 2ks zámků a každý zámek má 2ks klíčků.
160 Kč vč. DPH
2 699 Kč vč. DPH
Střední textilní cestovní kufr Rock TR0236/3-M s ultra lehkou konstrukcí, zavřete ho zipem kde oba jezdce zipu mají očka pro pohodlné nasazení kódového nebo klíčového zámku. Na vnitřní straně víka je kapsa na zip velikosti víka kufru. V přední části jsou umístěny dvě kapsy uzavíratelné zipem.
1 750 Kč vč. DPH