Olang

Olang je italská značka nejen trekové obuvi s českou duší. Olang je mladá firma, která byla založena roku 1990 a která se do dnešního dne vypracovala v přední producenty trekové obuvi. Obuv je vyráběna z velmi kvalitních přírodních, ale i hi-tech materiálů, kdy je kladen důraz na funkčnost a účelovost obuvi, proto poskytují uživateli vysoké pohodlí při všech trekových dobrodružstvích.

A teď ta česká duše. Jedna z továren, kde se v současné době produkce Olang vyrábí, je v Třebíči

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Olang Agata.Tex.81 nero dámská obuv

Dámská zimní obuv Agata značky Olang. Tenhle trendy model má odolnou podrášku, která zajistí lepší přilnavost na povrchu. Díky vnitřnímu kožíšků z vlny vás obuv příjemně zahřeje.
2 999,00 Kč s DPH

Olang Agata.Tex.816 antracite

Dámská zimní obuv Agata značky Olang. Tenhle trendy model má odolnou podrášku, která zajistí lepší přilnavost na povrchu. Díky vnitřnímu kožíšků z vlny vás obuv příjemně zahřeje.
2 999,00 Kč s DPH

Olang Bilbao.Kid Tex Strada

Dětská trekingová obuv z produkce italské značky Olang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.
1 450,00 Kč s DPH

Olang Bilbao.Kid.Tex 847 Fuxia

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Bilbao je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení.
1 450,00 Kč s DPH

Olang Carioca.Tex 831 Asfalto

Trekingová obuv Olang Carioca je přizpůsobená pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Vrchní materiál broušená kůže, materiál Cordura odolný proti oděru. Zapínání je na šněrovadlo v kovových očkách, ve vrchní části na háčky. Obuv je vybavena membránou Olantex.
2 899,00 Kč s DPH

Olang Cortina KID Tex 838 Topo

Dobře propracované trekkingové boty z produkce italské značky Olang, jsou vyrobeny z kvalitní broušené přírodní kůže v kombinaci s textilním materiálem CORDUROU. Tento materiál je odolný proti oděru.Podšívka je textilní s membránou Olantex.
999,00 Kč s DPH

Olang Cortina Safari 810

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Cortina Safarije určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 890,00 Kč s DPH

Olang Cortina-KID 82 blu trek

Dětská trekingová obuv z produkce italské značkyOlang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.
1 199,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 82 Blu

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Corvara 82Blu je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru. Jazyk a límec kolem kotníku jsou vyměkčeny molitanovou mezivložkou.
1 099,00 Kč s DPH

Olang Corvara Kid 893 Sky trek

Dětská trekingová obuv z produkce italské značky Olang jsou přizpůsobeny pohodlné a bezpečné chůzi v jakémkoliv terénu. Na boty jsou použity všechny špičkové materiály které by jste očekávaly.Na vrchu je použit broušený Hydro-odpuzující semiš,materiál Cordura odolný proti oděru.
1 399,00 Kč s DPH

Olang Corvara.Kid 847 Fuxia

Italská značková obuv Olang je vyráběna v několika evropských zemích a zejména v ČR. Model Corvara 847 Fuxia je určen pro lehkou a středně náročnou turistiku, hodí se i pro zimní nošení. Svršek je kombinací nubuku a Cordury, textilie odolné proti oděru.
1 450,00 Kč s DPH

Olang Dakota TEX 816 antracite

Velurová vodoodpudivá kvalitní přírodní kůže je použita na svrškové dílce této trekové obuvi.Límec obvodu svršku je vyroben z oděruodolného textilního materiálu CORDURA jakož i jazyk, který je po celém obvodu přišitý tak, aby bylo zamezeno vniku nečistot do obuvi.
1 999,00 Kč s DPH

Olang Debora.Tex.81 Nero obuv

Dámská zimní obuv Debora značky Olang. Tenhle trendy model má odolnou podrášku, která zajistí lepší přilnavost na povrchu. Díky vnitřnímu kožíšků z vlny vás obuv příjemně zahřeje. Svrchní materiál je vyroben v kombinaci z kvalitní broušené a hladké kůže.
2 999,00 Kč s DPH

Olang Debora.Tex.816 antracite obuv

Dámská zimní obuv Debora značky Olang. Tenhle trendy model má odolnou podrášku, která zajistí lepší přilnavost na povrchu. Díky vnitřnímu kožíšků z vlny vás obuv příjemně zahřeje.
2 999,00 Kč s DPH

Olang Diablo 82

Nízká trekingová obuv Olang Diablo. Svršek z lícové kůže, namáhané textilní části jsou z oděru odolného materiálu CORDURA. Obuv vhodá na středně těžký trek tak i pro klasickou procházku v přírodě
2 199,00 Kč s DPH
Loga výrobců