V košíku nemáte žádné položky

Rock

Filtry
na stránku
Cestovní kufr ROCK Santiago, uzavřete zipem, kde Oba jezdce zipu zajistíte do zapuštěného kódového zámku. Madla jsou plastová. horní teleskopické.
2 299 Kč vč. DPH
Taška na notebook ROCK má dva hlavní prostory, které uzavřete zipem. První prostor má polstrovanou kapsu pro notebook a druhý prostor slouží k ukládání dokumentů. Z přední strany tašky je kapsa s organizérem a kapsičkami na tužky, vizitky...
1 099 Kč vč. DPH
230 Kč vč. DPH
Visací zámek Rock. Doplněk na pohodlné cestování s bezpečně uloženými věcmi. Zámek se uzavírá na klíček. V balení jsou 2ks zámků a každý zámek má 2ks klíčků.
160 Kč vč. DPH
2 699 Kč vč. DPH
ROCK Carnaby, je sada cestovních kufrů z materiálu ABS/polykarbonát v luxusním designu opatřená lehkým výsuvným systémem.
15 800 Kč vč. DPH
ROCK Carnaby, je sada cestovních kufrů z materiálu ABS/polykarbonát v luxusním designu opatřená lehkým výsuvným systémem. U nejmenší velikosti kufru teleskopickým systémem. Kufry jsou osazeny dvojitými otočnými kolečky které mají možnost otáčení 360°
10 225 Kč vč. DPH
ROCK Carnaby, je sada cestovních kufrů z materiálu ABS/polykarbonát v luxusním designu opatřená lehkým výsuvným systémem.
15 800 Kč vč. DPH
Střední textilní cestovní kufr Rock TR0236/3-M s ultra lehkou konstrukcí, zavřete ho zipem kde oba jezdce zipu mají očka pro pohodlné nasazení kódového nebo klíčového zámku. Na vnitřní straně víka je kapsa na zip velikosti víka kufru. V přední části jsou umístěny dvě kapsy uzavíratelné zipem.
1 750 Kč vč. DPH