V košíku nemáte žádné položky

Josef Seibel

Firma Josef Seibel je tradiční německou firmou, ketrá byla založena již v roce 1886, jako malá ševcovská dílna. Roku 1907 se firma přestěhovala do nové budovy, kde sídlí dodnes a z malé ševcovské dílny je dnes firma celosvětového rozsahu. V součastnosti vyrábí na 12 milonů párů ročně v mnoha  evropských zemích. Obuv Josef Seibel se vyznačuje použitím tradičních , ale i moderních materiálů ve výrobě obuvi. Obuv se vyznačuje pohodlností, komfortem a kvalitou. Firma Josef Seibel také dbá na ekologickou stránku výroby obuvi.

Filtry
na stránku
Kožené pánské sandály Josef Seibel. Stélka je vyrobena z koženého materiálu s pěnovou výplní pro změkčení došlapu. Podešev obuvi je s protiskluzovým vzorkem. Díky zapínaní na suchý zip, přilnou boty krásně k noze.
1 450 Kč vč. DPH
2 399 Kč vč. DPH
Vysoce komfortní model pánských polobotek značky SEIBEL Spike je v příjemném střihu. Kvalitní přírodní useň je jemně vyčiněná a tak zaručuje příjemnou a pohodlnou chůzi i po celý den.
1 850 Kč vč. DPH
1 999 Kč vč. DPH
Pánské polobotky Josef Seibel z modelové řady Anvers jsou jak stvořené pro dlouhý čas strávený na nohách.
1 899 Kč vč. DPH
1 999 Kč vč. DPH
Vysoce komfortní model pánských polobotek značky Josef SEIBEL Anvers je v příjemném, extra širokém střihu K .Přírodní hovězinová useň má vysokou kvalitu, bota je prostorná a tak zaručuje příjemnou a pohodlnou chůzi i po celý den.
1 999 Kč vč. DPH
1 890 Kč vč. DPH
1 899 Kč vč. DPH
Atraktivní baleríny v červené barvě
1 750 Kč vč. DPH
1 850 Kč vč. DPH
JOSEF SEIBEL Holly dámská kožená vycházková polobotka s koženou podšívkou a vyjímatelnou koženou stélkou, což znamená, že ji nejen můžete nechat vyvětrat, ale také místo ní použít třeba stélku ortopedickou.
1 499 Kč vč. DPH 1 999 Kč vč. DPH
Pohodlná dámská obuv s uzavřenou špičkou a volnou patou od značky Josef Seibel. Svršek vyroben z přírodní kůže (useň) - nubuk. Vnitřní část: kůže.
1 499 Kč vč. DPH 1 999 Kč vč. DPH
1 799 Kč vč. DPH
1 999 Kč vč. DPH