Olympikus

Olympikus není jen značka. Olympikus je pojem, a to především na jižní části amerického kontinentu. Olympikus je brazilský výrobce sportovní obuvi založený roku 1975, který je součástí silného obuvnického holdingu Azaleia. V této obuvi sportuje velká část sportovců na nejvyšší úrovni, a to nejen nejen v Brazílii. V roce 2007 byl Olympikus vybrán jako jeden z oficiálních sponzorů Panamerických her konaných v Rio de Janeru.

Mimo sportovní obuv Olympikus vyrábí i mnoho volnočasových vzorů.

 
Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Olympik PROOF black/lead

1 299,00 Kč s DPH

Olympikus Angel grey dámská obuv

Dámská obuv OLYMPIKUS ANGEL na lehké odpružené podešvi z textilního materiálu v černo-šedé barvě. Uvnitř textilní podšívka a vyměkčená stélka s paměťovou pěnou.
1 299,00 Kč s DPH

Olympikus Angel 297 grey obuv

Dámská obuv OLYMPIKUS ANGEL na lehké odpružené podešvi z textilního materiálu v šedé barvě. Uvnitř textilní podšívka a vyměkčená stélka s paměťovou pěnou.
1 345,00 Kč s DPH

Olympikus Angel Stripe blk/lea obuv

Dámská obuv OLYMPIKUS ANGEL na lehké odpružené podešvi z textilního materiálu v černo-šedé barvě. Uvnitř textilní podšívka a vyměkčená stélka s paměťovou pěnou.
1 399,00 Kč s DPH

Olympikus Angel Stripe blk/pink

Dámská obuv OLYMPIKUS ANGEL STRIPE na lehké odpružené podešvi z textilního materiálu. Uvnitř textilní podšívka a vyměkčená stélka s paměťovou pěnou.
1 399,00 Kč s DPH

Olympikus Angel Stripe grey/petit

Dámská obuv OLYMPIKUS ANGEL Srtipe na lehké odpružené podešvi z textilního materiálu. Uvnitř textilní podšívka a vyměkčená stélka s paměťovou pěnou.
1 399,00 Kč s DPH

Olympikus Arizona pánská obuv

Pánské tenisky Olympikus Arizona. Pohodlné boty vyrobené z kvalitní ekologické kůže. Obuv je vybavená kvalitní stélkou a pružnou podešvi.
999,00 Kč s DPH

Olympikus Atmos black

Dámská obuv Olympikus jsou minimalistické a ideální především pro ty, kteří hledají všestrannost a pohodlí. Podešev vyrobena technologií Evasense, její design s vertikálními výřezy umožňuje větší flexibilitu a textury na strategických bodech poskytují větší přilnavost a jistotu pro váš krok.
1 599,00 Kč s DPH

Olympikus BAND Black Red

Ultra lehké polobotky ideální pro sport jsou vyrobeny z prodyšného textilního materiálu v kombinaci s prvotřídním syntetickým materiálem. Stélka je vkládací, ze šlehané pěny potažená savým textilem.
1 599,00 Kč s DPH
Loga výrobců