V košíku nemáte žádné položky

Power

Sportovní a vycházková obuv Power, patřící do mezinárodního hodingu Baťa, je velmi oblíbená mezi mnoha nejen sportujícími uživateli. Design obuvi vzniká v kanadském Torontu. Tato obuv je rozšířena po celém světě. Jak bylo vždy u výrobků Baťa zvykem, vyrobená obuv je kombinací kvality a nízké ceny.

Filtry
na stránku
899 Kč vč. DPH
Dámské Slip-On Performance Sneaker Power nabízí lehký a pružný pocit díky síťovanému svršku, phylonová podrážka zajistí stabilitu na různých površích a tím umožňí vašim nohám pohodlný pohyb. Tato obuv je nazouvací, díky čemuž jej rychle a jednoduše nasadíme na nohu.
1 099 Kč vč. DPH
Dámská obuv Power ,jsou boty klasického střihu z broušené kůže vhodné pro sport i outdoorové aktivity. Svršek obuvi je z broušeného nubuku, který má perfektní vlastnost vytvarování se podle tvaru nohy.
1 199 Kč vč. DPH
Pánské sportovní boty Power Duofoam mají vyšší odpruženou podešev, která výborně absorbuje nárazy v různých terénech. Speciálně tvarované pro komfort chodidla.
1 399 Kč vč. DPH
Power Elate Entrapture jsou sportovní boty v juniorských velikostech. Boty mají flexibilní podešev, lehký svršek z polyesterového materiálu.
699 Kč vč. DPH
999 Kč vč. DPH
Pánská sportovní obuv Power je vyrobena z textilního materiálu, kterou využijete především na atletiku nebo volný čas. Netlačí, dobře obepne chodidlo a je vzdušná.
1 230 Kč vč. DPH
1 099 Kč vč. DPH
Power Krypton II, jsou dámské vycházkové boty, sportovního vzhledu na EVA podešvy. Svršek obuvi je vyroben z prodyšného textilního materiálu.
949 Kč vč. DPH
Značka POWER přinesla nový outdorový vzor pro rekreační účely Lander Pike. Svršek obuvi je kombinací přírodní broušené kůže s prodyšnou masch textílií. Konstrukce obuvi PRO VENT zajišťuje příjemné klima uvnitř bot a stálou prodyšnost.
1 199 Kč vč. DPH
Power Match Aviva jsou boty klasického střihu z broušené kůže vhodné pro sport i outdorové aktivity.
1 079 Kč vč. DPH
Power N-Walke jsou sportovní boty v juniorských velikostech. Boty mají flexibilní podešev, lehký svršek z polyesterového materiálu.
799 Kč vč. DPH
Outdorové boty Peak Aspen jsou nejnovější a zároveň nejoblíbenější modelovou řadou výrobce Power. Boty s hlubokým profilem podešve jsou vyrobeny z kombinace broušené přírodní kůže a textilu. Díky trekové EVA podešvi ze syntetické pryže zajišťuje dostatečné tlumení a komfort.
1 099 Kč vč. DPH
799 Kč vč. DPH
Power Vren Trek , outdorové boty s koženým svrškem a okopovou špičkou na podešvy GTIPrton, která je vhodná i pro lehký trek.
1 099 Kč vč. DPH