Rock Spring

Značka Rock Spring je z produkce české firmy, která se v současné době prodává v 25 zemích na 4 kontinentech. Jedním z výrazných znaků obuvi Rock Spring je ručně pletený svršek z mnoha gumiček v různých barevných a modelových kombinacích. Mimo gumičkové obuvi aktuálně Rock Spring rozšířil svou nabídku o sportovní a volnočasovou obuv.

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Rock Spring Alex Kids blue barefoot

Boty určené pro ty, kteří se vrací ke kořenům, k chůzi naboso.
999,00 Kč s DPH

Rock Spring Alex Kids Sea barefoot

Boty určené pro ty, kteří se vrací ke kořenům, k chůzi naboso.
999,00 Kč s DPH

Rock Spring Amelia black barefoot

Tento typ obuvi je vyroben na naší originální tenké podešvi ve stylu MINIMALIST. Tato originální obuv má širší přední část, aby se roztáhly prsty u nohou a docházelo k ventilaci a stabilní citlivé chůzi při správném držení těla.
999,00 Kč s DPH

Rock Spring Atos black/zebra bare

Obuv je vyrobena na tenké podešvi minimalistického stylu RUBBER o síle 0, . Podešev reaktivuje cit chodidel a pomůže obnovit celkové pocity těla podobně jako při bosém chození.
1 299,00 Kč s DPH

Rock Spring Bula grey boty do vody

Pánská obuv BULA Rock Spring kterou využijete ve vodě, ale i na souši. Svršek obuvi je prodyšný a zajistí Vám dobrou cirkulaci vzduchu a tak i rychlé schnutí obuvi i nohy.
299,00 Kč s DPH

Rock Spring Cait black zimní obuv

Rock Spring Cait jsou kotníkové zimní boty, které zahřejí v chladném počasí. Jsou posazeny na masivní protiskluzné podrážce.
1 150,00 Kč s DPH 999,00 Kč s DPH
Loga výrobců