Coqui Maxi candy pink sandál

Letní sandály COQUI MAXI . Pohodlné originální sandály vyrobené z kvalitního materiálu Coquiair, který snižuje riziko přenosu bakterií a je velmi lehký.
Výrobce: Coqui
Dostupnost: Skladem
Kód: 4,14
*
249,00 Kč s DPH

Coqui Maxi candy pink sandál

 Sandály Coqui Frog Little jsou ideální volnočasovou obuví pro vaše nejmenší. Děti si je mohou vzít téměř kamkoliv. Skvěle se hodí k vodě, na pískoviště, na zahradu, do školy nebo školky a také jako domácí pantofle. V mokrém písku navíc zanechají otisk žabičky a to děti velmi baví. Pro maximální bezpečí mají boty patentovaný pásek, který udrží nožičku pevně v botě. Materiál CoquiAir je antibakteriální a jeho barvy si udržují stálost. Podrážka neklouže a nezanechá stopy na podlaze. Dětské sandálky Coqui Froggy s roztomilou žabičkou jsou vhodnými přezůvkami. Stélka má ergonomický tvar a tlumí nárazy.

 


   -Hravé dětské botky od značky Cogui
    -neonový růžový odstín doplněný o proužky na podešvi
    -vyrobeny z prodyšného materiálu Coqui Air
    -na celých botách jsou veselé žabky
    -díky materiálu perfektně sedí
    -praktický pásek zajistí jejich nevyzouvání

Certifikáty doložená absolutní zdravotní nezávadnost materiálu, dobré protiskluzné vlastnosti, a odolnost vůči ohybu a oděru,boty jsou v souladu s českou normou ČSN 79 5600 a splňují vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let (MZČR 84/2001 Sb. v platném znění).
Vlastnosti:

    Sezona: letní
    Účel: volnočasová
    Barva: růžová
    Materiál: revoluční antibakteriální CoquiAir snižující riziko přenosu bakterií
 

Loga výrobců