Viking

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Viking Bluster 3-82500 Black/Grey

Zimní dětské boty jsou sportovní sněhule značky Viking, které zajistí suché nohy vašemu dítěti i v největších mrazech. Jsou nepromokavé, vodotěsné s membránou GORE-TEX Insulated Comfort .
2 099,00 Kč s DPH

Viking Bluster II GTX Aubergine/plu

Zimní dětské boty jsou sportovní sněhule značky Viking, které zajistí suché nohy vašemu dítěti i v největších mrazech. Jsou nepromokavé, vodotěsné s membránou GORE-TEX Insulated Comfort .
1 999,00 Kč s DPH

Viking Extreme 5-75400 Navy/red

Úžasné zimní holinky Extreme jsou ideální pro chladné zimní dny, kdy udrží nohy vaší ratolesti v suchu a teple nejen v rozbředlém sněhu, ale i v mraze. Teplá podšívka s obsahem 30% vlny udrží dětské nohy teplé až do -20 ° stupňů Celsia.
1 299,00 Kč s DPH

Viking Holmen 3-47630 royal/orange

Koukavé botičky VIKING Holmen ve sportovním stylu mají módní odstín modré barvy. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 199,00 Kč s DPH

Viking Icefighter black/grey holiny

Viking Icefighter jsou holinky z tepelně izolačního polyuretanového materiálu, vhodné pro ty kteří se chtějí pohybovat venku i v extrémních mrazech.
2 299,00 Kč s DPH 2 199,00 Kč s DPH

Viking Kollen 3-47670 royal/orange

Pohodlná obuv VIKING Kollen ve sportovním stylu mají módní odstín modré barvy. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 299,00 Kč s DPH

Viking Lara pink dětská obuv

Velmi lehká sportovní dětská obuv Viking Lara má jednoduchý systém zapínání na suchý zip, který je bezpochyby jednou z výhod. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 099,00 Kč s DPH

Viking Nesoeya 3-47710 Navy obuv

Dětské sandály VIKING Nesoeya s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
1 190,00 Kč s DPH

Viking Odda fuchs./grey dětská obuv

Velmi lehká sportovní dětská obuv Viking Odda. Jednoduchý systém zapínání na suchý zip je bezpochyby jednou z výhod. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 099,00 Kč s DPH

Viking Sandvika 3-48900 Fuchsia/Or

Dětské sandály Viking Sandvika s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v tmavě růžovém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
999,00 Kč s DPH

Viking Sandvika 3-48900 navy obuv

Dětské sandály Viking Sandvika s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
999,00 Kč s DPH

Viking Thrill 3-44830 royal/orange

Dětské sandály VIKING Thrill s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
1 199,00 Kč s DPH

Viking Toasty GTX navy/petrol

Zimní dětské boty jsou sportovní sněhule Viking Toasty GTX, které zajistí suché nohy vašemu dítěti i v největších mrazech. Jsou nepromokavé, vodotěsné s membránou GOR-ETEX Insulated Comfort .
1 999,00 Kč s DPH
Loga výrobců