V košíku nemáte žádné položky

Viking

Filtry
na stránku
2 399 Kč vč. DPH
2 399 Kč vč. DPH
Zimní dětské boty jsou sportovní sněhule značky Viking, které zajistí suché nohy vašemu dítěti i v největších mrazech. Jsou nepromokavé, vodotěsné s membránou GORE-TEX Insulated Comfort .
1 999 Kč vč. DPH
Koukavé botičky VIKING Holmen ve sportovním stylu mají módní odstín modré barvy. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 199 Kč vč. DPH
1 050 Kč vč. DPH
Viking Icefighter jsou holinky z tepelně izolačního polyuretanového materiálu, vhodné pro ty kteří se chtějí pohybovat venku i v extrémních mrazech.
2 499 Kč vč. DPH 2 299 Kč vč. DPH
Pohodlná obuv VIKING Kollen ve sportovním stylu mají módní odstín modré barvy. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 299 Kč vč. DPH
Velmi lehká sportovní dětská obuv Viking Lara má jednoduchý systém zapínání na suchý zip, který je bezpochyby jednou z výhod. V prostoru pro prsty je dostatek místa díky kulaté špici.
1 099 Kč vč. DPH
Dětské sandály VIKING Nesoeya s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
1 190 Kč vč. DPH
Dětské sandály Viking Sandvika s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
999 Kč vč. DPH
Dětské sandály VIKING Thrill s uzavřenou špičkou a otevřenou patou v modrém provedení. Pevná špička ochrání prsty před ukopnutím a nepříjemných vniknutím kamínků do bot. Boty mají pevnou stélku ze speciálního materiálu, který absorbuje přebytečnou vlhkost.
1 199 Kč vč. DPH
Zimní dětské boty jsou sportovní sněhule Viking Toasty GTX, které zajistí suché nohy vašemu dítěti i v největších mrazech. Jsou nepromokavé, vodotěsné s membránou GOR-ETEX Insulated Comfort .
1 999 Kč vč. DPH
1 999 Kč vč. DPH
1 999 Kč vč. DPH
Dětská zimní holinka určená do vysokých mrazů -20°C i mokrého bláta. Dovnitř se nedostane nic ani zima, ani vlko.
1 099 Kč vč. DPH