Sportovní

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Power Peak Aspen Lo black/grey/gree

Outdorové boty Peak Aspen jsou nejnovější a zároveň nejoblíbenější modelovou řadou výrobce Power. Boty s hlubokým profilem podešve jsou vyrobeny z kombinace broušené přírodní kůže a textilu. Díky trekové EVA podešvi ze syntetické pryže zajišťuje dostatečné tlumení a komfort.
1 099,00 Kč s DPH

Power Peak Rainer Lo 503-2829

Značka POWER přinesla nový outdorový vzor pro rekreační účely. Svršek obuvi je kombinací přírodní broušené kůže s prodyšnou masch textílií. Konstrukce obuvi PRO VENT zajišťuje příjemné klima uvnitř bot a stálou prodyšnost.
1 299,00 Kč s DPH

Icebug Zeal-L RB9X Lilac/Marigold

ZEAL-L RBX9 jsou mimořádné závodní běžecké boty, které jsou určené pro všechny druhy náročných běžeckých sportů i v těch nejtěžších mokrých terénech. (Závodu trail/off-trail, OCR, Predator Race, nebo swim-run.) Technologie HGMS2 a konstrukce mezipodešve jsou velkou inovací těchto běžeckých bot, poskytujících stabilní, ale měkkou patu s extrémní přilnavostí.
4 199,00 Kč s DPH 2 999,00 Kč s DPH

Power Krypton II dámská obuv grey

Power Krypton II, jsou dámské vycházkové boty, sportovního vzhledu na EVA podešvy. Svršek obuvi je vyroben z prodyšného textilního materiálu.
949,00 Kč s DPH

Power Lander Pike Lo 503-2828

Značka POWER přinesla nový outdorový vzor pro rekreační účely Lander Pike. Svršek obuvi je kombinací přírodní broušené kůže s prodyšnou masch textílií. Konstrukce obuvi PRO VENT zajišťuje příjemné klima uvnitř bot a stálou prodyšnost.
1 199,00 Kč s DPH

Power Ward grey dámská obuv

Power Ward jsou boty klasického střihu z pravé broušené kůže, vhodné pro sport i outdorové aktivity. Podešev je vyrobena z kvalitního materiálu tlumícího nárazy EVA, s podrážkou NON-MARKING (nedělá čáry na hladkém povrchu).
999,00 Kč s DPH

Rock Spring GINA Black

799,00 Kč s DPH
Loga výrobců